78 ilin ilçe aday listesi

AK Parti'den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın netleşmesinin ardından gözler ilçelere çevrildi.
Bu haber 2013-11-25 23:29:38 eklenmiş ve 62725 kez görüntülenmiştir.

MALATYA- Yaklaşan seçimler öncesi partiler çalışmalarını sürdürmeye devam ederken aday isimleri de belli olmaya başladı.

İŞTE MALATYA BÖLGESİ ADAY LİSTESİ:

MALATYA: AHMET ÇAKIR

ARAPGİR:HALUK CÖMERTOĞLU

ARGUVAN: VAHAP DOĞAN

DARENDE:SÜLEYMAN ESER

DOĞANŞEHİR:VAHAP KÜÇÜK

KULUNCAK:MEHMET BOYRAZ

HEKİMHAN: KEMAL DENİZ

DOĞANYOL: RECEP GÜLBEY

AKÇADAĞ:ALİ KAZGAN

BATTALGAZİ:SELAHATTİN GÜRKAN

YEŞİLYURT: H.UĞUR POLAT

YAZIHAN: NEVZAT ÖZTÜRK

PÜTÜRGE:MEHMET POLAT

KALE:CEMAL AKDEMİR

NOT:Başkentçi diyor ki:"Malatya'nın ilçe adayları ile ilgili kanaatler tamamlanmış olup 20 Ocak'tan önce resmi olarak açıklanmayacaktır."

81 İLİN AK PARTİ  ADAYLARI TAM LİSTESİ 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Topbaş

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Menderes Türel

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Melih Gökçek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Binali Yıldırım

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatih Mehmet Erkoç

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Harun Karacan

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Özhaseki

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Tahir Akyürek

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Abdullah Torun

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatma Şahin

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Sever

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Çakır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Enver Yılmaz

Artvin Belediye Başkan Adayı: Mehmet Kocatepe

Çankırı Belediye Başkan Adayı: İrfan Dinç

Bilecik Belediye Başkan Adayı: Selim Yağcı

Karabük Belediye Başkan Adayı: Mehmet Ceylan

Bolu Belediye Başkan Adayı: Alaaddin Yılmaz

Düzce Belediye Başkan Adayı: Mehmet Keleş

Kastamonu Belediye Başkan Adayı: Tahsin Babaş

Aksaray Belediye Başkan Adayı: Haluk Şahin Yazgı

Giresun Belediye Başkan Adayı: Yılmaz Can

Şırnak Belediye Başkan Adayı: Ahmet Hamdi Yıldırım

Kütahya Belediye Başkan Adayı: Kamil Saraçoğlu

Adıyaman Belediye Başkan Adayı: Fehmi Hüsrev Kutlu

Zonguldak Belediye Başkan Adayı: Ali Bektaş

Tokat Belediye Başkan Adayı: Eyüp Eroğlu

Sivas Belediye Başkan Adayı: Sami Aydın

Gümüşhane Belediye Başkan Adayı: Ercan Çimen

Bartın Belediye Başkan Adayı: Dr. Seyfettin Kalay

Kırşehir Belediye Başkan Adayı: Yaşar Bahçeci

Amasya Belediye Başkan Adayı: Cafer Özdemir

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı: Burhanettin Çoban

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar

Ardahan Belediye Başkan Adayı: Faruk Köksoy.

Iğdır Belediye Başkan Adayı: Mustafa Buluş.

Erzincan Belediye Başkan Adayı: Cemalettin Başsoy.

Bingöl Belediye Başkan Adayı: Yücel Barakazi.

Hakkari Beledi Başkan Adayı: Osman Kızılban.

Rize Belediye Başkan Adayı: Reşat Kasap.

Bitlis Belediye Başkan Adayı: Fehmi Alaydın.

Batman Belediye Başkan Adayı: Mehmet Emin Ekmen.

Ağrı Belediye Başkan Adayı: Hasan Arslan.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Sekmen.

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Nuri Gülaçar.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Yusuf Ziya Yılmaz.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Sadullah Ergin.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Galip Ensarioğlu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Celalettin Güvenç.

Bayburt Belediye Başkan adayı: Mete Memiş.

Sinop Belediye Başkan Adayı: Hamza İnce.

Yalova Belediye Başkan Adayı: Yakup Koçal.

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı: Mehmet Saygılı.

Nevşehir Belediye Başkan Adayı: Hasan Ünver.

Siirt Belediye Başkan Adayı: Ali İlbaş.

Niğde Belediye Başkan Adayı: Faruk Akdoğan.

Kırklareli Belediye Başkan Adayı: Selahattin Minsolmaz.

Edirne Belediye Başkan Adayı: Ahmet Günşen.

Muş Belediye Başkan Adayı: Feyat Asya.

Yozgat Belediye Başkan Adayı: Kazım Arslan.

Çanakkale Belediyesi Başkan Adayı: Mehmet Daniş.

Çorum Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü.

Elazığ Belediye Başkan adayı: Mücahit Yanılmaz.

Mardin Büşükşehir Belediye Başkan adayı: Mehmet Vejdi Kahraman.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mustafa Yel.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Zeki Toçoğlu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Edip Uğur.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: İbrahim Karaosmanoğlu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Recep Altepe.

Burdur Belediye Başkan Adayı: Sebahattin Akkaya,

Isparta Belediye Başkan Adayı: Nuri Uzaktaş,

Karaman Belediye Başkan Adayı: Ertuğrul Çalışkan,

Kars Belediye Başkan Adayı: Nevzat Bozkuş,

Kilis Belediye Başkan Adayı: Hasan Kara,

Osmaniye Belediye Başkan Adayı: Mehmet Gürbüz,

Tunceli Belediye Başkan Adayı: Erkan Eroğlu,

Uşak Belediye Başkan Adayı: Nurullah Cahan,

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Savaş,

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Zolan

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Hüseyin Tanrıverdi

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:

Silivri:Tahir Sert

Adalar:Çoşkun Özden

Çatalca:Selim Düşkünler

Esenyurt:Necmi Kadıoğlu

Avcılar:Bayram Şenocak

Başakşehir:Mevlüt Uysal

Ataşehir:Nimetullah  Topu

Bakırköy:M.Emin Ertekin

Beyoğlu:Ahmet Demircan

Sultangazi:Cahit Altunay

Küçükçekmece:Temel Karadeniz

Büyükçekmece:Celal Babayiğit

Beylikdüzü:Yusuf Uzun

Bağcılar:Lokman Çağırıcı

Esenler:Tevfik Göksu

Güngören:Ş.Yücel Karaman

Bahçelievler:Osman Develioğlu

Bayrampaşa:Atilla Aydıner

Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş

Eyüp:Kazım Aydın

Fatih:Mustafa Demir

Kağıthane:Fazlı Kılıç

Kadıköy:Hurşit Yıldırım

Zeytinburnu:Murat Aydın

Beykoz:Yücel Çelikbilek

Sarıyer:Sedat Özsoy

Şişli:Mukadder Başeğmez

Kartal:Temurhan Yıldız

Üsküdar:Hilmi Türkmen

Sancaktepe:İsmail Erdem

Ümraniye:Hasan Can

Çekmeköy:Ahmet Poyraz

Sultanbey:Hüseyin Keskin

Maltepe:Edibe Sözen

Pendik:Kenan Şahin

Şile:Can Tabakoğlu

Tuzla:Şadi Yazıcı

Beşiktaş:Z.Abidin Okul

Arnavutköy:Haşim Baltacı

ANKARA İLÇE ADAYLARI:

Altındağ:Veysel Tirkayi

Mamak:Mesut Akgül

Akyurt:Gültekin Ayantaş

Polatlı:Yakup Çelik

Nallıhan:Mehmet Mete

Bala:İbrahim Gürbüz

Keçiören:Mustafa Ak

Çamlıdere:H.Caner Can

Güdül:Havva Yıldırım

Çubuk:Tuncay Acehan

Sincan:Mustafa Tuna

Kazan:Lokman Ertürk

Elmadağ:Gazi Şahin

Ş.Koçhisar:Ferda Polat

Gölbaşı:Fatih Duruay

Beypazarı:Tuncer Kaplan

Haymana:Hacı Aysu

Pursaklar:Selçuk Çetin

Çankaya:Saffan Kılınç

Yenimahalle:Adem Ceylan

Etimesgut:Rıza Gezer

Kızılcahamam:Muhittin Güney

Kalecik:Filiz Ulusoy

Evren:Abdulkadir Demirci

BİLECİK ADAYLARI:

Bozüyük: Fatih Bakıcı  

Osmaneli: Münir Şahin  

Söğüt: Osman Güneş 

ADANA İLÇE ADAYLARI:

Sarıçam:Ahmet Zenbilci

Yüreğir:Mahmut Çelikcan

Seyhan:Azmi Öztürk

Ceyhan:Alemdar Öztürk

Çukurova:Cüneyt Karaaslan

Kozan:Kazım Özgan

Yumurtalık:Turgut Erişmen

Aladağ:Mustafa Akgedik

Pozantı:Ramazan Demir

Feke:Cuma İş

Saimbeyli:Mustafa Uyanık

İmamoğlu:Kadir Altunköse

Karataş:Sinan Gül

Karaisalı:Yusuf İyi

Tufanbeyli:Remzi Ergül

ANTALYA İLÇE ADAYLARI:

Kepez:Hakan Tütüncü

Muratpaşa:Cihan Bulut

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Aksu: Halil Şahin

Gazipaşa:Adil Çelik

Kaş:Mustafa Şalvarlı

Kemer:Yusuf Üras

Manavgat:Recep Barut

Alanya:Hasan Sipahioğlu

Elmalı:Ümit Öztekin

Korkuteli:Mustafa Akdeniz

Konyaaltı:Remzi Sadi

Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya

İbradı:Muharrem Kaya

Demre:Süleyman Topçu

Gündoğmuş:Mehmet Özeren

Finike:Nail Dülgeroğlu 

Serik: Ramazan Çalık

Akseki:İsmet Uysal 

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:

Ceylanpınar:Murat Çoşkunkan

Bozova:Hasan Arusoğlu

Hilvan:Aslan Ali Bıyık

Harran:Mehmet Özyavuz

Birecik:M.Faruk Pınarbaşı

K.Köprü:Mustafa Yavuz

Viranşehir:Mehmet Ekinci

Akçakale:Ahmet Akay

Eyyübiye:Mehmet Ekinci

Siverek:Resul Yılmaz

Haliliye:Mustafa Zahit

Halfeti:Nihat Özdal

Suruç:Necdet Kılıç

BARTIN İLÇE ADAYLARI:

Amasra: Ali Yıldırım

Kurucaşile: Mehmet Zihni Sayın

Ulus: Hasan Hüseyin Uzun

BAYBURT İLÇE ADAYLARI:

Aydıntepe: Şükrü Yayan

Demirözü: Selami Ersen

MERSİN İLÇE ADAYLARI:

Tarsus:Hakkı Meniz

Mut:Murat Orhan

Aydıncık:Ferat Aktan

Toroslar:Mehmet Bolat

Akdeniz:M.Sinan Cebe

Silifke:Bilal Özkan

Erdemli:Alparslan Gürgenç

Mezitli:Nuri Hocaoğlu

BOLU İLÇE ADAYLARI:

Göynük:Kemal Kazan 

Gerede:Durmus Ali Daldallı

Seben:Süleyman Özbağ 

Yenicaga:Mustafa Demircioglu 

Mengen:Gültekin Çetinkaya

Kıbrıscık:Kemal Aktaş

Mudurnu:Metin Soygür

SİİRT İLÇE ADAYLARI:

Veysel Karani: Servet Gülmez

 Kurtalan: Nevzat Karaatay 

Baykan:Mehmet Ali Erol 

Eruh:Cevher Çiftçi 

Şirvan: Necat Cellek 

Kayabağlar:Nafi Sevgili

TEKİRDAĞ İLÇE ADAYLARI:

Çerkezköy: Ali Ertem

Çorlu: Özlem Yemişçi

Ergene: Hüseyin Bulut

Hayrabolu: Şener Çelikayar

Kapaklı: Ömer Karadeniz

Malkara: Salih Keskin

Marmaraereğlisi: Hikmet Ata

Muratlı: Ahmet Türkoğlu

Saray: İbrahim Duraklı

Süleymanpaşa: Ahmet Aygün

Şarköy: Hatip Şirazi Batı

İZMİR İLÇE ADAYLARI:

Seferihisar:Hamit Nişancı

Karabağlar:Necip Kalkan

Aliağa:İbrahim Ethem Yorulmaz

Gaziemir:K.Fahri Baykalmış

Karaburun:H.Onur Altın

Bergama:Hasan Şahin

Bornova:İlhan Kaya

Tire:Mehmet Çeltikoğlu

Konak:İlknur Denizli

Beydağ:Fevzi Kaya

Bayraklı:İsmail Sarı

Buca:Cemil Şeboy

Balçova:Hasan Özcan

Karşıyaka:Tanfer Kemerli

Çiğli:Adnan Yılmaz

Menemen:Bilal Kaplangı

Ödemiş:Mahmut Badem

Foça:Emrullah Keleş

Selçuk:Zeynel Bakıcır

Çeşme:Mustafa Cenger

Torbalı:A.Yaşar Görmez

Dikili:Ahmet Dağdelen

Menderes:Bülent Soylu

Kınık:Sadık Doğruer

Bayındır:Mehmet Kertiş

Narlıdere:Ekrem Dereli

Güzelbahçe:Cengiz Sandıklı

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:

Karakeçili:Hüseyin Özçelik

Bahşili:İbrahim Uyar

Sulakyurt:Ali Şahin

Çelebi:Süleyman Uluyol

Balışeyh:Ali Dedelioğlu

Yahşihan:Ahmet Sungur

Delice:Yüksel Yorulmaz

Çerikli:Nuh Şahin

GİRESUN İLÇE ADAYLARI:

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu  

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı

Çamoluk: Savaş Akarçeşme  

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

Güce: Aytekin Geçgel

Espiye:Mustafa Karadere

Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu

Çanakcı:Ali Bilge

Tirebolu:Ömer Hıdır

Alucra:Durmuş Canikli

Görele:Tolga Erener  

Bulancak:Kadir Aydın

ÇANAKKALE İLÇE ADAYLARI:

Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin

Bayramiç: Saadettin Arslan

Biga: Mehmet Özkan

Bozcaada:Ali Balcı

Çan:Abdurrahman Kuzu

Eceabat: Kemal Dokuz

Ezine: Haluk Babaoğlu

Gelibolu: Aygen Akdağ

Gökçeada: Yücel Atalay

Lapseki: Eyüp Yılmaz

Yenice: Veysel Acar

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mutafa Pekak

Odunpazarı: Nevzat Önder

Tepebaşı: Orhan Soydaş

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney

TRABZON İLÇE ADAYLARI

Yomra: İbrahim Sağıroğlu

Arsin: Erdem Şen

Araklı: Recep Çebi

Sürmene: Fikri Usta

Köprübaşı: Ahmet Tekke

Ortahisar:A.Metin Genç

Of: Murat Saral

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

Çaykara: Hanefi Tok

Dernekpazarı:Mehmet Aşık

Maçka: Koray Koçhan

Akçaabat: Şefik Türkmen

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

Vakfıkebir: Muhammet Balta

Beşikdüzü: Orhan Bıçakçıoğlu

Tonya: Osman Beşel

Düzköy: Salih Bakal

Şalpazarı: Fehmi Cengiz

DENİZLİ İLÇE ADAYLARI:

Acıpayam: Hulusi Şevkan

Babadağ: Salim Demirezen

Baklan: Yusuf Gülsever

Bekilli: Yaşar Halil Yiğit

Beyağaç: Mustafa Akçay

Bozkurt: Ali Kavsara

Buldan: Ahmet Kırık

Çal: Osman Saruhan

Çameli: Cengiz Arslan

Çardak: Mahmut Öztürk

Çivril: Gürvan Güven

Güney: Halil Ayhan

Honaz: Turgut Devecioğlu

Kale: Erkan Hayla

Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu

Pamukkale: Hüseyin Gürlesin

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş

Serinhisar: Mehmet Kobaş

Tavas: Turhan Veli Akyol

KONYA İLÇE ADAYLARI:

Selçuklu: Uğur İbrahim Altay

Karatay: Mehmet Hançerli

Meram: Fatma Toru

Ahırlı: Yaşar Özbakır

Akören: Muzaffer Tulukcu

Akşehir: Salih Akkaya

Altınekin: Ali Poçan

Beyşehir: Murat Özaltun

Bozkır: İbrahim Gün

Cihanbeyli: Mehmet Kale

Derbent: Hamdi Acar

Doğanhisar: Ömer Kayhan

Güneysınır: İsmail Özcan

Hadim: Ahmet Hadimioğlu

Ilgın: Halil İbrahim Oral

Kadınhanı: Mehmet Nuri Ödük

Karapınar: Mehmet Yaka

Kulu: Ahmet Yıldız

Sarayönü: Nafiz Solak

Seydişehir: Mehmet Tutal

Taşkent: Osman Arı

Tuzlukçu: Mustafa Sak

Yunak: Abdullah Emre Demirhan

KÜTAHYA İLÇE ADAYLARI:

Pazarlar:Bilal Demirci

Hisarcık:Nihat Helvacı

Altıntaş:Ferit Karabulut

Simav:Hakan Avkıran

Şaphane:Ramazan Yeşildeniz

Aslanapa:Asaf Akar

Domaniç:Yakup Yardımcı

Çavdarhisar:Halil Başer

Zafertepe:Arif Teke

Emet:Mustafa Koca

Tavşanlı:Mustafa Güler

Tepecik:Adnan Korkmaz

Tunçbilek:Agah Aşkın 

Kuruçay:Mehmet Altun

Ballıköy:Alaettin Kaçan

Gediz:M.Ali Saraoğlu

MANİSA İLÇE ADAYLARI:

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

Yunus Emre:Mehmet Çerçi

Akhisar:Salih Hızlı

Ahmetli:Ahmet Alan

Kula:Selim Aşgın

Saruhanlı:Hüseyin Yaralı

Turgutlu:Serhat Orhan

Soma:Hasan Ergene

Göredes:Muhammed Akyol

Kırkağaç:Yaşar Gedüz

Köprübaşı:Zafer Mergen

ORDU İLÇE ADAYLARI:

Çatalpınar:Ahmet Türe

Çaybaşı:İsmet Yanık

Fatsa:Hüseyin Anlayan

Gülyalı:Talip Şen

Mesudiye:İsa Gül

Altınordu:Engin Tekintaş

Aybastı:İzzet Gündoğar

Akkuş:İsa Demirci

Çamaş:Alaeettin Giden

Perşembe:Kemal Bahtiyar

İkizce:Bahri Söğüt

Kabataş:Yakup Yılmaz

Ünye:Ahmet Çamyar

Kumru:M.Günan Hatipoğlu

Korgan:Tuncay Kiraz

Gülköy:Ali Kemal Mert

Gürgentepe:Yener Yalçınkaya

Ulubey:İsa Türkcan

Kabadüz:Yener Kaya

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:

Emirdağ:Cengiz Pala

Sandıklı:Mustafa Çöl

Sultandağı:Metin Kumcu

Dinar:Yaşar Yener Emeksiz

Başmakcı:A.Gündüz Kurşun

İhsaniye:Lokman Ekici

Şuhut:Recep Bozkurt

Dazkırı:Ertan Demirsoy

Evciler:Şevki Karataş

Çay:Mevlüt Çınar

Bolvadin:Ceylan Emet

Çobanlar:Ali Altuntaş

Bayat:Erol Bulut

Sinanpaşa:Murat Karakoyun

İscehisar:Mustafa Cebik

SAKARYA İLÇE ADAYLARI:

Adapazarı:Süleyman Dişli

Serdivan:Yusuf Alemdar

Arifiye:İsmail Karakullukçu

Kocaali:Ahmet Acar

Geyve:Murat Kaya

Söğütlü:Hüseyin Genç

Hendek:Ali İnci

Karasu:Mehmet İspiroğlu

Akyazı:Hasan Akcan

Kaynarca:Zeynur Özel

Taraklı:Tacettin Karaman

Pamukova:Cevat Keser

Karapürçek:Orhan Yıldırım

Erenler:Cavit Öztürk

Ferizli:Ahmet Soğuk

Sabanca:Aydın Yılmazer

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:

Kepsut:İsmail Cankul

Burhaniye:Necdet Uysal

Gömeç:Kazım Arslan

Ayvalık:Hakan Kayaalp

Balya:Şaban Özel

Bandırma:Recep Şekerci

Bigadiç:İsmail Avcu

Karesi:Yücel Yılmaz

Altıeylül:Zekai Kafaoğlu

Bigadiç:Mustafa Göksel

Sındırgı:Ekrem Yavaş

Edremit:Özkan Kostak

Havran:Emin Ersoy

Dursunbey:Ramazan Bahçıvan

Erdek:Hüseyin Aysan

Gönen:Hüseyin Yakar

Ivrindi:Recep Baytar

Manyas:Hasan Kahraman

Marmara:Süleyman Aksoy

Savaştepe:Turhan Şimşek

Susurluk:Hüseyin Hızlıoğlu

ÇORUM İLÇE ADAYLARI:

Sungurlu:Selahatin Uzunkaya

Alaca:M.Esat Yılmaz

İskilip:Ahmet Ertekin

Osmancık:Bekir Yazıcı

Oğuzlar:Ali Uyanık

Kargı:Zeki Şen

Mecitözü:Yaşar Kabakcı

Ortaköy:Taner İspir

Boğazkale:Osman Tangazoğlu

Laçin:Erdal Altundaş

Uğurludağ:Kenan Genç

Bayat:Mustafa İnce

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:

Onikişubat: Hanefi Mahçiçek

Dulkadiroğlulları: Necati Okay

Elbistan: Durmuş Küçük

Andırın: Baki Tezcan Afşin

Afşin: Mehmet Fatih Güven

Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın

Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ

Türkoğlu: Osman Okumuş

Ekinözü: Nuri Çeleğen

Nurhak: Ali Uzun

Çağlayangeçit: Üzeyir Kızılseki

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:

Posof:Bedrettin Çakıcı

Damal:Nevriye Derdiyok

Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

Hanak:Taşdemir Çoban

Göle:Akın İsmailoğlu

HAKKARİ İLÇE ADAYLARI:

Çukurca: Mustafa Turan

Şemdinli: Fikri Algül

Yüksekova: Mehmet Ali Vatansever

KARABÜK İLÇE ADAYLARI

Eflani: İbrahim Ertuğrul

Eskipazar :Dursun Baş

Ovacık: Hüseyin Denli

Safranbolu :Necdet Aksoy

Yenice: Zeki Çaylı

KİLİS İLÇE ADAYLARI

Elbeyli :Süleyman Şimşek

Musabeyli :Ayhan Yılmaz

Polateli :Hakkı Çelik

DÜZCE İLÇE ADAYLARI:

Gölyaka:Bekir Akbulut

Yığılca:Muzaffer Yiğit

Cumayeri:Recep Tuna

Konuralp:Talip Çabukoğlu

Akcakoca:Cüneyt Yemenici

Kaynaşlı:Erol Bayraktar

Çilimli:Muhsin Yavuz

Beyköy:Hakan Uykusuz

Gümüşova:Ahmet Azap

VAN İLÇE ADAYLARI:

Gürpınar:Fuat Atan

Bahçesaray:Muhammed Orhan

Gevaş:Sinan Hakan

Çaldıran:Ferman Yıldırım

Edremit:Abdulhekim Karabıyık

Özalp:Zeki Erbulun

Tuşba:Fevzi Özgökçe

Erçiş:Abdulehad Arvas

Saray:Metin Özarslan

İpekyolu:Abdulmenav Keyifli

Çatak:Emin Babur

MUĞLA İLÇE ADAYLARI:

Menteşe:Mestan Yayman

Seydikemer:Yakup Otgöz

Milas:Rüştü Yiğitkaya

Bodrum:A.Server Yazgan

Marmaris:Mehmet Tugay

Dalaman:Beyhan Korkut

Yatağan:Mustafa Toksöz

Köyceğiz:Kamil Ceylan

Datça:M.Günay Cennet

Kavaklıdere:Mehmet Demir

Ortaca:Çetin Uslu

Fethiye:Muhsin Eryılmaz

BURSA İLÇE ADAYLARI:

Nilüfer:Mustafa Esgin

Harmancık:Ahmet Tufan

Büyükorhan:Selami Türkmen

Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu

Karacabey:Ali Özkan

Gürsu:Cüneyt Yıldız

İznik:Kağan Mehmet Usta

Yıldırım:İ.Hakkı Edebali

Osmangazi:Mustafa Dündar

Gemlik:Refik Yılmaz

Yenişehir:Süleyman Çelik

M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan

Kestel:Yener Acar

İnegöl:Ali Nur Aktaş

Mudanya:Arif Bayrak

Orhangazi:Neşet Çağlayan

Keles:Mehmet Teke

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:

İzmit:Nevzat Doğan

Başiskele:Hüseyin Ayaz

Gölcük:Mehmet Ellibeş

Dilovası:Mehmet Yaman

Gebze:Adnan Köşker

Körfez:Yunus Pehlivan

Darıca:Şükrü Karabacak

Karamürsel:İsmail Yıldırım

ARTVİN İLÇE ADAYLARI:

Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu

Yusufeli:Eyüp Aytekin

Murgul:Hasan Çavuş

Şavşat:Ahmet Öztürk

Ardanuç:Hasan Demirci

Borçka:Aslan Atan

Hopa:Nedim Cihan

KARAMAN İLÇE ADAYLARI:

Ermek:Uğur Sözkesen

Akçaşehir:Hakkı Karaduman

Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı

Ayrancı:Ferhat Erkmen

Sarıveliler:Halil Kulak

Başyayla:Şerafettin Bulgurcu

Sudurağı:Mehmet Ceyhan

Güneyyurt:Celil Yağız

Göktepe:Bayram Şahin

YALOVA İLÇE ADAYLARI:

Armutlu: Mehmet Birkan  

Termal: İsmail Atik

 Altınova:Metin Oral  

Çınarcık:Murat Erdoğan  

Esenköy:Özer Kaptan

Taşköprü:Şaban Ertan  

Tavşanlı:Kadri Çiçek    

Kaytazdere:Tülay Yamaç

Teşvikiye:Ahmet Meydan  

Kadıköy:Mehmet Şahin

ISPARTA İLÇE ADAYLARI:

Aksu: Adnan Demir

Gönen: Ahmet Doğan

Güneykent: Fahrettin Gözgün 

Atabey: Tevfik Atasoy 

Eğirdir: Osman Nuri Özmeral 

Gelendost: Mehmet Sezgin 

Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak 

Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi

Senirkent: Erol Durmuş

Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin 

Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir 

Çarıksaraylar: Özcan Turhan 

Yalvaç: Murat Sarıoğlu

Sütçüler: Mustafa Üstün

Yenişarbademli: Yaşar Gencer

ERZURUM İLÇE ADAYLARI:

Palandöken:Orhan Bulutlar

Aziziye:Fatih Cengiz

Yakutiye:Ali Korkut

Pazaryolu:Recep Kaplan

Horasan:A.Hatem Bestam

Olur:Rüstem Polat

Tortum:Hasan Çakmak

İspir:Osman Çakır

Narman:Ahmet İşleyen

Karayazı:Seyfettin Kırık

Karaçoban:Sedat Gümüş

Köprüköy:Osman Belli

Oltu:İbrahim Siyrek

Aşkale:Enver Başaran

Çat:Şibli Saydın

Hınıs:Ali Eren

Pasinler:Ünsal Sertoğlu

Şenkaya:Görbil Özcan

Tekman:Müfit Bingöl

Uzundere:Halis Özsoy

BİNGÖL İLÇE ADAYLARI:

Adaklı: Zeki Işık

Genç: Mehmet Hadi Topraktan

Karlıova: Veysi Bingöl

Kığı: Coşkun Güven

Solhan: Abdulhakim Yıldız

Yayladere: Sabahattin Köymen

Yedisu: Salih Uçan

SİNOP İLÇE ADAYLARI:

Ayancık:Ayhan Ergün

Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş

Dikmen:Ahmet Kalafat

Durağan:Ahmet Kılıçaslan

Erfelek:İbrahim Felek

Gerze:Cevat Şensoy

Saraydüzü:Hasan Peker 

Türkeli:Mustafa Özcan

ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI:

Çayırlı:Atınç Bahadır

İliç:Ramazan Buran

Kemah:Muhmut Cantekin

Kemaliye:Mustafa Haznedar

Tercan:Karabey Atıcı

Üzümlü:Ahmet Sazlı

Otlukbeli:Vahdet Ercan

Refahiye:Vezir Dumanlı

NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Acıgöl:Ercan Ertaş

Avanos:Mustafa Körükçü

Derinkuyu:Serdar Pala

Gülşehir: Mustafa Dursun

Hacıbektaş: Yusuf Koçak

Kozaklı: Erdoğan Çelik

Ürgüp:Mehmet Aktürk

Sulusaray:Bayram Yılmaz

Karapınar:Mustafa Tiftik

Nar:Ali Erdoğmuş

Tatlarin:Hilmi Biltekin

Yazıhüyük:Cengiz Çavdar

Kaymaklı:Halit Elma

Göre:Mustafa Topçu

Kavak:Celal Yiğit

Kalaba:Mustafa Köroğlu

Çalış:Alparslan Özer

SAMSUN İLÇE ADAYLARI:

Atakum:İshak Taşçı

İlkadım:Erdoğan Tok

Canik:Osman Genç

Havza:Murat İkiz

Asarcık:İbrahim Yüce

Salıpazarı:Halil Akgül

Tekkeköy:Hasan Togar

Çarşamba:Hüseyin Dündar

Kavak:Salih Çelik

Ayvacık:Mustafa Belur

Ondokuzmayıs:Osman Topaloğlu

Bafra:Zihni Şahin

Vezirköprü:Sadık Ediz

Alaçam:Hadi Uyar

Terme:Şenol Kul

BİTLİS İLÇE ADAYLARI:

Adilcevaz:Necati Gürsoy

Tatvan:Abdulbari Kocakaplan

Güroymak:Hüseyin Mutlu

Hizan:Arif Taylan

Mutki:Vahdettin Barlak

Gölbaşı:Hikmet Kardaş

Aydınlar: İbrahim Ergün

Günkırı: Şeref Sencer

Ahlat: Mümtaz Çoban

BATMAN İLÇE ADAYLARI:

Hasankeyf:A.Vahap Kusen

Kozluk:Veysi Işık

Sason:Muzaffer Arslan

Beşiri:Sait Karabulut

Gerçüş:Şeyhmus Ekmen

Balpınar:Hüseyin Geylani

Yücebağ:Abdullah Bil

İkiköprü:Ali Kıyanç

DİYARBAKIR İLÇE ADAYLARI:

Bağlar: Alaattin Parlak

Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu

Çermik: Mehmet Akdağ

Çınar: Mehmet Ali Arzu

Çüngüç: Zübeyir Arslanca

Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu

Eğil: Mehmet Karakaş

Ergani: Abbas Hüseyinoğlu

Hani: Mehmet Fatih Kaygan

Hazro: Faruk İncel

Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli

Kocaköy: Mehmet Tahir Kılıç

Kulp: Abdullah Özgen

Lice: Mehmet Sait Demir

Silvan: Garip Gündoğdu

Sur: Abdurrahman Kurt

Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:

Oğuzeli:Süleyman Akgün

Nizip:H.Fevzi Akdoğan

Karkamış:Nuh Kocaaslan

Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu

Şahinbey:Mehmet Tahmazoğlu

Şehitkamil:Rıdvan Fadıllıoğlu

Araban:Mehmet Özdemir

Islahiye:Kemal Vural

Nurdağı:Hasan Dilek

ÇANKIRI İLÇE ADAYLARI:

Kızılırmak:Bayar Soysal

Yapraklı:Hasan Avşar

Kurşunlu:Ruhi Şeker

Şabanözü:Ali Çapçı

Orta:Recep Koçak

Korgun:Halil Öz

Eldivan:Hüseyin Kantaş

Atkaraçalar:Rıfat Altıntop

Ilgaz:Halit Uğurlu

Çerkeş:Mehmet Kiraz

AĞRI İLÇE ADAYLARI:

Eleşkirt:Nuri Çelik

Patnos:Cem Akbay

Hamur:İsmail Kaya

Doğubeyazıt:Hikmet Şahin

Tutak:Bülent Osmanağaoğlu

ZONGULDAK İLÇE ADAYLARI:

Devrek:Mustafa Semerci

Alaplı:Nevzat Çimenoğlu

Kozlu:Akın Kaymak

Gökçebey:Vedat Öztürk

Çaycuma:Mithat Gülşen

Kilimli:Ümit Velioğlu

AYDIN İLÇE ADAYLARI:

Efeler:Yalçın Pekgüzel

Söke:Metin Yavuz

Nazilli:Mustafa Acar

Köşk:R.Kadri Kılınç

Yenipazar:Zafer Savcı

Bozdoğan:Ali Erkut

Kuyucak:Metin Ertürk

Buharkent:Mehmet Erol

Cine:Celalettin Kocamaz

Didim:Ufuk Döver

Germencik:Fuat Öndeş

İncirliova:Kazım Günaydın

Karacasu:Kutsi Küçükyörü

Karpuzlu:Hilmi Dönmez

Koçarlı:Abdullah Arıcı

Kuşadası:Engin Berberoğlu

Sultanhisar:Ertegün Ünal

SİVAS İLÇE ADAYLARI:

Zara:Ahmet Pala

Şarkışla:Turgay Oğuz

Gemerek:Hakan Bozbıyık

İmranlı:Durhan Demir

Yıldızeli:Mustafa Arda

Altınyayla:Necmettin Mermer

Suşehri:Fazlı Yüksel

Gürün:Mehmet Aktaş

Koyulhisar:Eyüp Ayın

MARDİN İLÇE ADAYLARI:

Artuklu:Serdar Yay

Dargeçit:Mehmet Dursun

Derik: Hasip Necimoğlu

Kızıltepe: Cebrail Dinler

Mazıdağı: Abdurrahman Önen

Midyat: Şehmus Nasıroğlu

Nusaybin: Mehmet Ali Tekin

Ömerli: Yılmaz Altındağ

Savur: Nezir Yıldız

Yeşilli: Hayrettin Demir

HATAY İLÇE ADAYLARI:

Kumlu:İbrahim Paç

Payas:Bekir Altan

Defne:Volkan Özkaya

Belen:Adnan Vurucu

Yayladağ:Mehmet Kalkan

İskenderun:Mehmet Soydan

Dörtyol:Bilgehan Aksoy

Altınözü:Rıfat Sarı

Antakya:İsmail Kimyeci

Arsuz:Mehmet Sürer

Defne:Onur Karataş

BURDUR İLÇE ADAYLARI:

 

Bucak:Süleyman Mutlu

Çavdır : Mustafa Uysal

Gölhisar: Ramazan Canural

Karamanlı: F. Şener Türkoğlu

Ağlasun: Ali Ulusoy

AMASYA İLÇE ADAYLARI:

Taşova:Özgür Özdemir

TUNCELİ İLÇE ADAYLARI:

Çemişgezek: Necati Tayyar

Hozat:Teslim Dalkıran

Mazgirt: Süleyman Canpolat

Nazımiye: Bertal Ateş

Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi

Pertek: Recai Vural

Pülümür: Alişan Aslan

YOZGAT İLÇE ADAYLARI:

Boğazlıyan:Hamdi Erdal

Sorgun:Ahmet Şimşek

Şefaatli:Zeki Bozkurt

Akdağmadeni:Suphi Taştan

Yerköy:Mehmet Ağaoğlu

Aydıncık:Ahmet Koçak

TOKAT İLÇE ADAYLARI:

Güryıldız:Habib Han

Artova:Abdullah Öztürk

Turhal:Ali Gözen

Zile:Lütfi Vidinel

Niksar:Salih Ünsal

Emirseyit:Ertuğrul Ağıl

Yeşilyurt:Kazım Misafir

Bozçalı:Mustafa Yılmaz

Hasanşeyh:Recep Külekçi

Cimitekke:Hüseyin Gül

Bereketli:Hasan Yücel

Erbaa:Hüseyin Yıldırım

IĞDIR İLÇE ADAYLARI:

Tuzluca:Sadrettin Türkan

Karakoyunlu:Z.Ali Deliktaş

Aralık:Yıldırım Turan

RİZE İLÇE ADAYLARI:

Fındıklı:Adnan Özbalaban

Çamlıhemşin:Osman Haşimoğlu

İkizdere:Hasan Köseoğlu

Hemşin:Kazım Bekar

Güneysu:Halil Turan

Çayeli:Atilla Esmen

İyidere:Ahmet Mete

Pazar:Ahmet Basa

Ardeşen:Hakan Gültekin

Derepazarı:Yakup Samangül

Kalkandere:Nihat Çolak

ADIYAMAN İLÇE ADAYLARI:

Çelikhan:Mustafa Bulut

Gölbaşı:Yusuf Özdemir

Kahta:Yusuf Turanlı

EDİRNE İLÇE ADAYLARI:

Enez: Abdullah Bostancı

Havsa: Naci Arda

İpsala: Mehmet Kerman

Keşan: Mustafa Mercan

Lalapaşa: Ali Osman Uzman

Meriç: Nihat Yörük

Süloğlu: Erol Atik

Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu

MUŞ İLÇE ADAYLARI:

Varto:M.Lütfi Turgut

Korkut:Haşim Arık

Erentepe:Ali Tok

Uzgörür:Nizamettin Balıkçı

Sarıpınar:Maşuk Ataş

Bulanık:Resul Bulut

Hasköy:Mürsel Özen

NİĞDE İLÇE ADAYLARI:

Altunhisar: Erdal Sarı

Bor: Sıtkı Erat

Çamardı: Yavuz Soylu

Çiftlik: Bayram Taş

Ulukışla: Ali Uğurlu

KIRŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Akpınar:Mustafa Karaman

Akçakent:Yılmaz Kılıç

Boztepe:Ramazan Aydın

Mucur:Hüseyin Güngör

AKSARAY İLÇE ADAYLARI:

Ağaçören: Fırat Salman

Bağlıkaya: Adem Karacaer

Demirci:Hüseyin Us 

Eskil: Sadrettin İriş 

Eşmekaya:Tayfur Başkan

Gülpınar:Nizamettin Uğur

Güzelyurt:  Kudret Eş 

Gülağaç: Faruk Teğmen

Helvadere:Hüseyin Akyol

 Ihlara: Turgut Akar

Sarıyahşi: Feridun Alıcı 

Sultanhanı:Fahri Solak 

Sağlık:Mustafa Kepil

Ortaköy:Halil Demir

Taşpınar:İsmail Yılmaz 

Topakkaya: Yılmaz Akbulut

Yeşilova:Adnan Bayraktar

Yenikent:Hüseyin Küçük

Yeşiltepe:İsmail Akpınar

KAYSERİ İLÇE ADAYLARI:

Hacılar:Ekrem Baktır

Akkışla:Mehmet Bozkurt

Bünyan:Şinasi Gülcüoğlu

Felahiye:Vural Coşkun

Özvatan:Nasip Aksoy

Pınarbaşı:Lütfi Ekinci

Sarıoğlan: Ali Taştan

Sarız: Ömer Akpınar

Tomarza:Fahrettin Işık

Yahyalı: Esat Öztürk

Yeşilhisar: Abdülkadir Akdeniz

İncesu:Zekeriya Karayol

Talas:Rıfat Yıldırım

Develi:Recep Özkan

Melikgazi:Memduh Büyükkılıç

NOT:Muhtemel listedeki "hata" lardan Malatyaaksiyon sorumlu.Son dakika sürprizlerinden ise twitterdan takip ettiğimiz ''başkentçi'' sorumlu:))

ETİKETLER : açıklamada yarın partisinin grup toplantısında 5 il ve 5 büyükşehir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Aday
Yusuf 2014-01-19 16:59:38
Kocaeli kartepe yide açıklarmısınız?
çay adayında karar verin hangisi
kadir 2014-01-17 00:59:23
çay için daha önce mevlüt çınar dediniz ,buna çaylı oy vermez ,şimdide ali yakut yazıyor ,hangisi karar veremediniz,bizce ikiside değil,ak parti çayı kaybetmekmi istiyo , chp burada kazanır
http://www.emirdaggazetesi.com/guncel/783.html http://www.milliyet.com.tr/2006/04/01/son/sontur04.asp
http://www.afyonbasin.com/ali-yakut-ve-zabitalari-is-basinda.html
http://www.afyonnews.com/ali-yakuta-iftira-atiyorum.html
Samsun Vezirköprüyü bekliyoruz
kahraman atahanlı 2014-01-14 02:09:43
sayın editör SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'yü de açıklayabilir misiniz? Merakla sizden gelecek haberi bekliyoruz kolay gelsin
ne oldu
kemal 2014-01-07 21:38:12
Ne oldu yeşilyurt elinizde mi patladı. :) Hup unuz bitimi. Varank a sorun bakalım o biliyor.
ığdır
ığdır 2014-01-06 22:03:47
ığdır neden yok?
adaylar hakkinda
rıza 2014-01-02 17:27:03
Sayin malatya aksiyon yoneticileri siz nerden duyupta ilçe belediyelerini yayinladiniz

Parti aciklamazken ben partinin icindeyim siz nasil boyle biseyi yayinliyorsunuz sizden bi aramanizi rica ediyorum
ady listelerimiz
aşkın kahveci 2014-01-01 18:57:55
başkanımız
yapmayın
ege doruk 2013-12-26 22:06:05
sayın editör mesajınıza en kısa zamanda dönecez dediniz iki gündür dönmediniz.sizden burdur ve samsun terme adayını bekliyoruz.iyi çalışmalar..
burdurun ilçeleri
ege doruk 2013-12-25 11:01:28
burdurun ilçelerinide istiyoruz
erzincan
ALI KURSAT BURAN 2013-12-17 22:15:40
Merhaba erzincan ilçe adayları yokmu
Toplam 12 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
<%=vbcrlf%><%=vbcrlf%>
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce Malatya'nın en önemli sorunu nedir?
Trafik
Hava Kirliliği
İşsizlik
Kentsel donatı eksikliği
Çarpık kentleşme
Yeşil Alan
Çevre Kirliliği
Sosyal etkinlik
Alt yapı
Malatya Aksiyon Malatyanın Haber Sitesi
© Copyright 2013 Malatya Aksiyon. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
https://sonuc.osym.gov.tr/
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi