Advert
Reklam

78 ilin ilçe aday listesi

AK Parti'den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın netleşmesinin ardından gözler ilçelere çevrildi.

78 ilin ilçe aday listesi
Reklam

MALATYA- Yaklaşan seçimler öncesi partiler çalışmalarını sürdürmeye devam ederken aday isimleri de belli olmaya başladı.

İŞTE MALATYA BÖLGESİ ADAY LİSTESİ:

MALATYA: AHMET ÇAKIR

ARAPGİR:HALUK CÖMERTOĞLU

ARGUVAN: VAHAP DOĞAN

DARENDE:SÜLEYMAN ESER

DOĞANŞEHİR:VAHAP KÜÇÜK

KULUNCAK:MEHMET BOYRAZ

HEKİMHAN: KEMAL DENİZ

DOĞANYOL: RECEP GÜLBEY

AKÇADAĞ:ALİ KAZGAN

BATTALGAZİ:SELAHATTİN GÜRKAN

YEŞİLYURT: H.UĞUR POLAT

YAZIHAN: NEVZAT ÖZTÜRK

PÜTÜRGE:MEHMET POLAT

KALE:CEMAL AKDEMİR

NOT:Başkentçi diyor ki:"Malatya'nın ilçe adayları ile ilgili kanaatler tamamlanmış olup 20 Ocak'tan önce resmi olarak açıklanmayacaktır."

81 İLİN AK PARTİ  ADAYLARI TAM LİSTESİ 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Topbaş

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Menderes Türel

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Melih Gökçek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Binali Yıldırım

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatih Mehmet Erkoç

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Harun Karacan

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Özhaseki

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Tahir Akyürek

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Abdullah Torun

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fatma Şahin

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Sever

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Çakır

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Enver Yılmaz

Artvin Belediye Başkan Adayı: Mehmet Kocatepe

Çankırı Belediye Başkan Adayı: İrfan Dinç

Bilecik Belediye Başkan Adayı: Selim Yağcı

Karabük Belediye Başkan Adayı: Mehmet Ceylan

Bolu Belediye Başkan Adayı: Alaaddin Yılmaz

Düzce Belediye Başkan Adayı: Mehmet Keleş

Kastamonu Belediye Başkan Adayı: Tahsin Babaş

Aksaray Belediye Başkan Adayı: Haluk Şahin Yazgı

Giresun Belediye Başkan Adayı: Yılmaz Can

Şırnak Belediye Başkan Adayı: Ahmet Hamdi Yıldırım

Kütahya Belediye Başkan Adayı: Kamil Saraçoğlu

Adıyaman Belediye Başkan Adayı: Fehmi Hüsrev Kutlu

Zonguldak Belediye Başkan Adayı: Ali Bektaş

Tokat Belediye Başkan Adayı: Eyüp Eroğlu

Sivas Belediye Başkan Adayı: Sami Aydın

Gümüşhane Belediye Başkan Adayı: Ercan Çimen

Bartın Belediye Başkan Adayı: Dr. Seyfettin Kalay

Kırşehir Belediye Başkan Adayı: Yaşar Bahçeci

Amasya Belediye Başkan Adayı: Cafer Özdemir

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı: Burhanettin Çoban

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar

Ardahan Belediye Başkan Adayı: Faruk Köksoy.

Iğdır Belediye Başkan Adayı: Mustafa Buluş.

Erzincan Belediye Başkan Adayı: Cemalettin Başsoy.

Bingöl Belediye Başkan Adayı: Yücel Barakazi.

Hakkari Beledi Başkan Adayı: Osman Kızılban.

Rize Belediye Başkan Adayı: Reşat Kasap.

Bitlis Belediye Başkan Adayı: Fehmi Alaydın.

Batman Belediye Başkan Adayı: Mehmet Emin Ekmen.

Ağrı Belediye Başkan Adayı: Hasan Arslan.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Sekmen.

Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Nuri Gülaçar.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Yusuf Ziya Yılmaz.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Sadullah Ergin.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet Galip Ensarioğlu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Celalettin Güvenç.

Bayburt Belediye Başkan adayı: Mete Memiş.

Sinop Belediye Başkan Adayı: Hamza İnce.

Yalova Belediye Başkan Adayı: Yakup Koçal.

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı: Mehmet Saygılı.

Nevşehir Belediye Başkan Adayı: Hasan Ünver.

Siirt Belediye Başkan Adayı: Ali İlbaş.

Niğde Belediye Başkan Adayı: Faruk Akdoğan.

Kırklareli Belediye Başkan Adayı: Selahattin Minsolmaz.

Edirne Belediye Başkan Adayı: Ahmet Günşen.

Muş Belediye Başkan Adayı: Feyat Asya.

Yozgat Belediye Başkan Adayı: Kazım Arslan.

Çanakkale Belediyesi Başkan Adayı: Mehmet Daniş.

Çorum Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü.

Elazığ Belediye Başkan adayı: Mücahit Yanılmaz.

Mardin Büşükşehir Belediye Başkan adayı: Mehmet Vejdi Kahraman.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mustafa Yel.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Zeki Toçoğlu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Edip Uğur.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: İbrahim Karaosmanoğlu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Recep Altepe.

Burdur Belediye Başkan Adayı: Sebahattin Akkaya,

Isparta Belediye Başkan Adayı: Nuri Uzaktaş,

Karaman Belediye Başkan Adayı: Ertuğrul Çalışkan,

Kars Belediye Başkan Adayı: Nevzat Bozkuş,

Kilis Belediye Başkan Adayı: Hasan Kara,

Osmaniye Belediye Başkan Adayı: Mehmet Gürbüz,

Tunceli Belediye Başkan Adayı: Erkan Eroğlu,

Uşak Belediye Başkan Adayı: Nurullah Cahan,

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mustafa Savaş,

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Osman Zolan

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Hüseyin Tanrıverdi

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:

Silivri:Tahir Sert

Adalar:Çoşkun Özden

Çatalca:Selim Düşkünler

Esenyurt:Necmi Kadıoğlu

Avcılar:Bayram Şenocak

Başakşehir:Mevlüt Uysal

Ataşehir:Nimetullah  Topu

Bakırköy:M.Emin Ertekin

Beyoğlu:Ahmet Demircan

Sultangazi:Cahit Altunay

Küçükçekmece:Temel Karadeniz

Büyükçekmece:Celal Babayiğit

Beylikdüzü:Yusuf Uzun

Bağcılar:Lokman Çağırıcı

Esenler:Tevfik Göksu

Güngören:Ş.Yücel Karaman

Bahçelievler:Osman Develioğlu

Bayrampaşa:Atilla Aydıner

Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş

Eyüp:Kazım Aydın

Fatih:Mustafa Demir

Kağıthane:Fazlı Kılıç

Kadıköy:Hurşit Yıldırım

Zeytinburnu:Murat Aydın

Beykoz:Yücel Çelikbilek

Sarıyer:Sedat Özsoy

Şişli:Mukadder Başeğmez

Kartal:Temurhan Yıldız

Üsküdar:Hilmi Türkmen

Sancaktepe:İsmail Erdem

Ümraniye:Hasan Can

Çekmeköy:Ahmet Poyraz

Sultanbey:Hüseyin Keskin

Maltepe:Edibe Sözen

Pendik:Kenan Şahin

Şile:Can Tabakoğlu

Tuzla:Şadi Yazıcı

Beşiktaş:Z.Abidin Okul

Arnavutköy:Haşim Baltacı

ANKARA İLÇE ADAYLARI:

Altındağ:Veysel Tirkayi

Mamak:Mesut Akgül

Akyurt:Gültekin Ayantaş

Polatlı:Yakup Çelik

Nallıhan:Mehmet Mete

Bala:İbrahim Gürbüz

Keçiören:Mustafa Ak

Çamlıdere:H.Caner Can

Güdül:Havva Yıldırım

Çubuk:Tuncay Acehan

Sincan:Mustafa Tuna

Kazan:Lokman Ertürk

Elmadağ:Gazi Şahin

Ş.Koçhisar:Ferda Polat

Gölbaşı:Fatih Duruay

Beypazarı:Tuncer Kaplan

Haymana:Hacı Aysu

Pursaklar:Selçuk Çetin

Çankaya:Saffan Kılınç

Yenimahalle:Adem Ceylan

Etimesgut:Rıza Gezer

Kızılcahamam:Muhittin Güney

Kalecik:Filiz Ulusoy

Evren:Abdulkadir Demirci

BİLECİK ADAYLARI:

Bozüyük: Fatih Bakıcı  

Osmaneli: Münir Şahin  

Söğüt: Osman Güneş 

ADANA İLÇE ADAYLARI:

Sarıçam:Ahmet Zenbilci

Yüreğir:Mahmut Çelikcan

Seyhan:Azmi Öztürk

Ceyhan:Alemdar Öztürk

Çukurova:Cüneyt Karaaslan

Kozan:Kazım Özgan

Yumurtalık:Turgut Erişmen

Aladağ:Mustafa Akgedik

Pozantı:Ramazan Demir

Feke:Cuma İş

Saimbeyli:Mustafa Uyanık

İmamoğlu:Kadir Altunköse

Karataş:Sinan Gül

Karaisalı:Yusuf İyi

Tufanbeyli:Remzi Ergül

ANTALYA İLÇE ADAYLARI:

Kepez:Hakan Tütüncü

Muratpaşa:Cihan Bulut

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Aksu: Halil Şahin

Gazipaşa:Adil Çelik

Kaş:Mustafa Şalvarlı

Kemer:Yusuf Üras

Manavgat:Recep Barut

Alanya:Hasan Sipahioğlu

Elmalı:Ümit Öztekin

Korkuteli:Mustafa Akdeniz

Konyaaltı:Remzi Sadi

Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya

İbradı:Muharrem Kaya

Demre:Süleyman Topçu

Gündoğmuş:Mehmet Özeren

Finike:Nail Dülgeroğlu 

Serik: Ramazan Çalık

Akseki:İsmet Uysal 

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:

Ceylanpınar:Murat Çoşkunkan

Bozova:Hasan Arusoğlu

Hilvan:Aslan Ali Bıyık

Harran:Mehmet Özyavuz

Birecik:M.Faruk Pınarbaşı

K.Köprü:Mustafa Yavuz

Viranşehir:Mehmet Ekinci

Akçakale:Ahmet Akay

Eyyübiye:Mehmet Ekinci

Siverek:Resul Yılmaz

Haliliye:Mustafa Zahit

Halfeti:Nihat Özdal

Suruç:Necdet Kılıç

BARTIN İLÇE ADAYLARI:

Amasra: Ali Yıldırım

Kurucaşile: Mehmet Zihni Sayın

Ulus: Hasan Hüseyin Uzun

BAYBURT İLÇE ADAYLARI:

Aydıntepe: Şükrü Yayan

Demirözü: Selami Ersen

MERSİN İLÇE ADAYLARI:

Tarsus:Hakkı Meniz

Mut:Murat Orhan

Aydıncık:Ferat Aktan

Toroslar:Mehmet Bolat

Akdeniz:M.Sinan Cebe

Silifke:Bilal Özkan

Erdemli:Alparslan Gürgenç

Mezitli:Nuri Hocaoğlu

BOLU İLÇE ADAYLARI:

Göynük:Kemal Kazan 

Gerede:Durmus Ali Daldallı

Seben:Süleyman Özbağ 

Yenicaga:Mustafa Demircioglu 

Mengen:Gültekin Çetinkaya

Kıbrıscık:Kemal Aktaş

Mudurnu:Metin Soygür

SİİRT İLÇE ADAYLARI:

Veysel Karani: Servet Gülmez

 Kurtalan: Nevzat Karaatay 

Baykan:Mehmet Ali Erol 

Eruh:Cevher Çiftçi 

Şirvan: Necat Cellek 

Kayabağlar:Nafi Sevgili

TEKİRDAĞ İLÇE ADAYLARI:

Çerkezköy: Ali Ertem

Çorlu: Özlem Yemişçi

Ergene: Hüseyin Bulut

Hayrabolu: Şener Çelikayar

Kapaklı: Ömer Karadeniz

Malkara: Salih Keskin

Marmaraereğlisi: Hikmet Ata

Muratlı: Ahmet Türkoğlu

Saray: İbrahim Duraklı

Süleymanpaşa: Ahmet Aygün

Şarköy: Hatip Şirazi Batı

İZMİR İLÇE ADAYLARI:

Seferihisar:Hamit Nişancı

Karabağlar:Necip Kalkan

Aliağa:İbrahim Ethem Yorulmaz

Gaziemir:K.Fahri Baykalmış

Karaburun:H.Onur Altın

Bergama:Hasan Şahin

Bornova:İlhan Kaya

Tire:Mehmet Çeltikoğlu

Konak:İlknur Denizli

Beydağ:Fevzi Kaya

Bayraklı:İsmail Sarı

Buca:Cemil Şeboy

Balçova:Hasan Özcan

Karşıyaka:Tanfer Kemerli

Çiğli:Adnan Yılmaz

Menemen:Bilal Kaplangı

Ödemiş:Mahmut Badem

Foça:Emrullah Keleş

Selçuk:Zeynel Bakıcır

Çeşme:Mustafa Cenger

Torbalı:A.Yaşar Görmez

Dikili:Ahmet Dağdelen

Menderes:Bülent Soylu

Kınık:Sadık Doğruer

Bayındır:Mehmet Kertiş

Narlıdere:Ekrem Dereli

Güzelbahçe:Cengiz Sandıklı

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:

Karakeçili:Hüseyin Özçelik

Bahşili:İbrahim Uyar

Sulakyurt:Ali Şahin

Çelebi:Süleyman Uluyol

Balışeyh:Ali Dedelioğlu

Yahşihan:Ahmet Sungur

Delice:Yüksel Yorulmaz

Çerikli:Nuh Şahin

GİRESUN İLÇE ADAYLARI:

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu  

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı

Çamoluk: Savaş Akarçeşme  

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

Güce: Aytekin Geçgel

Espiye:Mustafa Karadere

Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu

Çanakcı:Ali Bilge

Tirebolu:Ömer Hıdır

Alucra:Durmuş Canikli

Görele:Tolga Erener  

Bulancak:Kadir Aydın

ÇANAKKALE İLÇE ADAYLARI:

Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin

Bayramiç: Saadettin Arslan

Biga: Mehmet Özkan

Bozcaada:Ali Balcı

Çan:Abdurrahman Kuzu

Eceabat: Kemal Dokuz

Ezine: Haluk Babaoğlu

Gelibolu: Aygen Akdağ

Gökçeada: Yücel Atalay

Lapseki: Eyüp Yılmaz

Yenice: Veysel Acar

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mutafa Pekak

Odunpazarı: Nevzat Önder

Tepebaşı: Orhan Soydaş

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney

TRABZON İLÇE ADAYLARI

Yomra: İbrahim Sağıroğlu

Arsin: Erdem Şen

Araklı: Recep Çebi

Sürmene: Fikri Usta

Köprübaşı: Ahmet Tekke

Ortahisar:A.Metin Genç

Of: Murat Saral

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

Çaykara: Hanefi Tok

Dernekpazarı:Mehmet Aşık

Maçka: Koray Koçhan

Akçaabat: Şefik Türkmen

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

Vakfıkebir: Muhammet Balta

Beşikdüzü: Orhan Bıçakçıoğlu

Tonya: Osman Beşel

Düzköy: Salih Bakal

Şalpazarı: Fehmi Cengiz

DENİZLİ İLÇE ADAYLARI:

Acıpayam: Hulusi Şevkan

Babadağ: Salim Demirezen

Baklan: Yusuf Gülsever

Bekilli: Yaşar Halil Yiğit

Beyağaç: Mustafa Akçay

Bozkurt: Ali Kavsara

Buldan: Ahmet Kırık

Çal: Osman Saruhan

Çameli: Cengiz Arslan

Çardak: Mahmut Öztürk

Çivril: Gürvan Güven

Güney: Halil Ayhan

Honaz: Turgut Devecioğlu

Kale: Erkan Hayla

Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu

Pamukkale: Hüseyin Gürlesin

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş

Serinhisar: Mehmet Kobaş

Tavas: Turhan Veli Akyol

KONYA İLÇE ADAYLARI:

Selçuklu: Uğur İbrahim Altay

Karatay: Mehmet Hançerli

Meram: Fatma Toru

Ahırlı: Yaşar Özbakır

Akören: Muzaffer Tulukcu

Akşehir: Salih Akkaya

Altınekin: Ali Poçan

Beyşehir: Murat Özaltun

Bozkır: İbrahim Gün

Cihanbeyli: Mehmet Kale

Derbent: Hamdi Acar

Doğanhisar: Ömer Kayhan

Güneysınır: İsmail Özcan

Hadim: Ahmet Hadimioğlu

Ilgın: Halil İbrahim Oral

Kadınhanı: Mehmet Nuri Ödük

Karapınar: Mehmet Yaka

Kulu: Ahmet Yıldız

Sarayönü: Nafiz Solak

Seydişehir: Mehmet Tutal

Taşkent: Osman Arı

Tuzlukçu: Mustafa Sak

Yunak: Abdullah Emre Demirhan

KÜTAHYA İLÇE ADAYLARI:

Pazarlar:Bilal Demirci

Hisarcık:Nihat Helvacı

Altıntaş:Ferit Karabulut

Simav:Hakan Avkıran

Şaphane:Ramazan Yeşildeniz

Aslanapa:Asaf Akar

Domaniç:Yakup Yardımcı

Çavdarhisar:Halil Başer

Zafertepe:Arif Teke

Emet:Mustafa Koca

Tavşanlı:Mustafa Güler

Tepecik:Adnan Korkmaz

Tunçbilek:Agah Aşkın 

Kuruçay:Mehmet Altun

Ballıköy:Alaettin Kaçan

Gediz:M.Ali Saraoğlu

MANİSA İLÇE ADAYLARI:

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

Yunus Emre:Mehmet Çerçi

Akhisar:Salih Hızlı

Ahmetli:Ahmet Alan

Kula:Selim Aşgın

Saruhanlı:Hüseyin Yaralı

Turgutlu:Serhat Orhan

Soma:Hasan Ergene

Göredes:Muhammed Akyol

Kırkağaç:Yaşar Gedüz

Köprübaşı:Zafer Mergen

ORDU İLÇE ADAYLARI:

Çatalpınar:Ahmet Türe

Çaybaşı:İsmet Yanık

Fatsa:Hüseyin Anlayan

Gülyalı:Talip Şen

Mesudiye:İsa Gül

Altınordu:Engin Tekintaş

Aybastı:İzzet Gündoğar

Akkuş:İsa Demirci

Çamaş:Alaeettin Giden

Perşembe:Kemal Bahtiyar

İkizce:Bahri Söğüt

Kabataş:Yakup Yılmaz

Ünye:Ahmet Çamyar

Kumru:M.Günan Hatipoğlu

Korgan:Tuncay Kiraz

Gülköy:Ali Kemal Mert

Gürgentepe:Yener Yalçınkaya

Ulubey:İsa Türkcan

Kabadüz:Yener Kaya

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:

Emirdağ:Cengiz Pala

Sandıklı:Mustafa Çöl

Sultandağı:Metin Kumcu

Dinar:Yaşar Yener Emeksiz

Başmakcı:A.Gündüz Kurşun

İhsaniye:Lokman Ekici

Şuhut:Recep Bozkurt

Dazkırı:Ertan Demirsoy

Evciler:Şevki Karataş

Çay:Mevlüt Çınar

Bolvadin:Ceylan Emet

Çobanlar:Ali Altuntaş

Bayat:Erol Bulut

Sinanpaşa:Murat Karakoyun

İscehisar:Mustafa Cebik

SAKARYA İLÇE ADAYLARI:

Adapazarı:Süleyman Dişli

Serdivan:Yusuf Alemdar

Arifiye:İsmail Karakullukçu

Kocaali:Ahmet Acar

Geyve:Murat Kaya

Söğütlü:Hüseyin Genç

Hendek:Ali İnci

Karasu:Mehmet İspiroğlu

Akyazı:Hasan Akcan

Kaynarca:Zeynur Özel

Taraklı:Tacettin Karaman

Pamukova:Cevat Keser

Karapürçek:Orhan Yıldırım

Erenler:Cavit Öztürk

Ferizli:Ahmet Soğuk

Sabanca:Aydın Yılmazer

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:

Kepsut:İsmail Cankul

Burhaniye:Necdet Uysal

Gömeç:Kazım Arslan

Ayvalık:Hakan Kayaalp

Balya:Şaban Özel

Bandırma:Recep Şekerci

Bigadiç:İsmail Avcu

Karesi:Yücel Yılmaz

Altıeylül:Zekai Kafaoğlu

Bigadiç:Mustafa Göksel

Sındırgı:Ekrem Yavaş

Edremit:Özkan Kostak

Havran:Emin Ersoy

Dursunbey:Ramazan Bahçıvan

Erdek:Hüseyin Aysan

Gönen:Hüseyin Yakar

Ivrindi:Recep Baytar

Manyas:Hasan Kahraman

Marmara:Süleyman Aksoy

Savaştepe:Turhan Şimşek

Susurluk:Hüseyin Hızlıoğlu

ÇORUM İLÇE ADAYLARI:

Sungurlu:Selahatin Uzunkaya

Alaca:M.Esat Yılmaz

İskilip:Ahmet Ertekin

Osmancık:Bekir Yazıcı

Oğuzlar:Ali Uyanık

Kargı:Zeki Şen

Mecitözü:Yaşar Kabakcı

Ortaköy:Taner İspir

Boğazkale:Osman Tangazoğlu

Laçin:Erdal Altundaş

Uğurludağ:Kenan Genç

Bayat:Mustafa İnce

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:

Onikişubat: Hanefi Mahçiçek

Dulkadiroğlulları: Necati Okay

Elbistan: Durmuş Küçük

Andırın: Baki Tezcan Afşin

Afşin: Mehmet Fatih Güven

Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın

Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ

Türkoğlu: Osman Okumuş

Ekinözü: Nuri Çeleğen

Nurhak: Ali Uzun

Çağlayangeçit: Üzeyir Kızılseki

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:

Posof:Bedrettin Çakıcı

Damal:Nevriye Derdiyok

Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

Hanak:Taşdemir Çoban

Göle:Akın İsmailoğlu

HAKKARİ İLÇE ADAYLARI:

Çukurca: Mustafa Turan

Şemdinli: Fikri Algül

Yüksekova: Mehmet Ali Vatansever

KARABÜK İLÇE ADAYLARI

Eflani: İbrahim Ertuğrul

Eskipazar :Dursun Baş

Ovacık: Hüseyin Denli

Safranbolu :Necdet Aksoy

Yenice: Zeki Çaylı

KİLİS İLÇE ADAYLARI

Elbeyli :Süleyman Şimşek

Musabeyli :Ayhan Yılmaz

Polateli :Hakkı Çelik

DÜZCE İLÇE ADAYLARI:

Gölyaka:Bekir Akbulut

Yığılca:Muzaffer Yiğit

Cumayeri:Recep Tuna

Konuralp:Talip Çabukoğlu

Akcakoca:Cüneyt Yemenici

Kaynaşlı:Erol Bayraktar

Çilimli:Muhsin Yavuz

Beyköy:Hakan Uykusuz

Gümüşova:Ahmet Azap

VAN İLÇE ADAYLARI:

Gürpınar:Fuat Atan

Bahçesaray:Muhammed Orhan

Gevaş:Sinan Hakan

Çaldıran:Ferman Yıldırım

Edremit:Abdulhekim Karabıyık

Özalp:Zeki Erbulun

Tuşba:Fevzi Özgökçe

Erçiş:Abdulehad Arvas

Saray:Metin Özarslan

İpekyolu:Abdulmenav Keyifli

Çatak:Emin Babur

MUĞLA İLÇE ADAYLARI:

Menteşe:Mestan Yayman

Seydikemer:Yakup Otgöz

Milas:Rüştü Yiğitkaya

Bodrum:A.Server Yazgan

Marmaris:Mehmet Tugay

Dalaman:Beyhan Korkut

Yatağan:Mustafa Toksöz

Köyceğiz:Kamil Ceylan

Datça:M.Günay Cennet

Kavaklıdere:Mehmet Demir

Ortaca:Çetin Uslu

Fethiye:Muhsin Eryılmaz

BURSA İLÇE ADAYLARI:

Nilüfer:Mustafa Esgin

Harmancık:Ahmet Tufan

Büyükorhan:Selami Türkmen

Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu

Karacabey:Ali Özkan

Gürsu:Cüneyt Yıldız

İznik:Kağan Mehmet Usta

Yıldırım:İ.Hakkı Edebali

Osmangazi:Mustafa Dündar

Gemlik:Refik Yılmaz

Yenişehir:Süleyman Çelik

M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan

Kestel:Yener Acar

İnegöl:Ali Nur Aktaş

Mudanya:Arif Bayrak

Orhangazi:Neşet Çağlayan

Keles:Mehmet Teke

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:

İzmit:Nevzat Doğan

Başiskele:Hüseyin Ayaz

Gölcük:Mehmet Ellibeş

Dilovası:Mehmet Yaman

Gebze:Adnan Köşker

Körfez:Yunus Pehlivan

Darıca:Şükrü Karabacak

Karamürsel:İsmail Yıldırım

ARTVİN İLÇE ADAYLARI:

Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu

Yusufeli:Eyüp Aytekin

Murgul:Hasan Çavuş

Şavşat:Ahmet Öztürk

Ardanuç:Hasan Demirci

Borçka:Aslan Atan

Hopa:Nedim Cihan

KARAMAN İLÇE ADAYLARI:

Ermek:Uğur Sözkesen

Akçaşehir:Hakkı Karaduman

Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı

Ayrancı:Ferhat Erkmen

Sarıveliler:Halil Kulak

Başyayla:Şerafettin Bulgurcu

Sudurağı:Mehmet Ceyhan

Güneyyurt:Celil Yağız

Göktepe:Bayram Şahin

YALOVA İLÇE ADAYLARI:

Armutlu: Mehmet Birkan  

Termal: İsmail Atik

 Altınova:Metin Oral  

Çınarcık:Murat Erdoğan  

Esenköy:Özer Kaptan

Taşköprü:Şaban Ertan  

Tavşanlı:Kadri Çiçek    

Kaytazdere:Tülay Yamaç

Teşvikiye:Ahmet Meydan  

Kadıköy:Mehmet Şahin

ISPARTA İLÇE ADAYLARI:

Aksu: Adnan Demir

Gönen: Ahmet Doğan

Güneykent: Fahrettin Gözgün 

Atabey: Tevfik Atasoy 

Eğirdir: Osman Nuri Özmeral 

Gelendost: Mehmet Sezgin 

Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak 

Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi

Senirkent: Erol Durmuş

Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin 

Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir 

Çarıksaraylar: Özcan Turhan 

Yalvaç: Murat Sarıoğlu

Sütçüler: Mustafa Üstün

Yenişarbademli: Yaşar Gencer

ERZURUM İLÇE ADAYLARI:

Palandöken:Orhan Bulutlar

Aziziye:Fatih Cengiz

Yakutiye:Ali Korkut

Pazaryolu:Recep Kaplan

Horasan:A.Hatem Bestam

Olur:Rüstem Polat

Tortum:Hasan Çakmak

İspir:Osman Çakır

Narman:Ahmet İşleyen

Karayazı:Seyfettin Kırık

Karaçoban:Sedat Gümüş

Köprüköy:Osman Belli

Oltu:İbrahim Siyrek

Aşkale:Enver Başaran

Çat:Şibli Saydın

Hınıs:Ali Eren

Pasinler:Ünsal Sertoğlu

Şenkaya:Görbil Özcan

Tekman:Müfit Bingöl

Uzundere:Halis Özsoy

BİNGÖL İLÇE ADAYLARI:

Adaklı: Zeki Işık

Genç: Mehmet Hadi Topraktan

Karlıova: Veysi Bingöl

Kığı: Coşkun Güven

Solhan: Abdulhakim Yıldız

Yayladere: Sabahattin Köymen

Yedisu: Salih Uçan

SİNOP İLÇE ADAYLARI:

Ayancık:Ayhan Ergün

Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş

Dikmen:Ahmet Kalafat

Durağan:Ahmet Kılıçaslan

Erfelek:İbrahim Felek

Gerze:Cevat Şensoy

Saraydüzü:Hasan Peker 

Türkeli:Mustafa Özcan

ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI:

Çayırlı:Atınç Bahadır

İliç:Ramazan Buran

Kemah:Muhmut Cantekin

Kemaliye:Mustafa Haznedar

Tercan:Karabey Atıcı

Üzümlü:Ahmet Sazlı

Otlukbeli:Vahdet Ercan

Refahiye:Vezir Dumanlı

NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Acıgöl:Ercan Ertaş

Avanos:Mustafa Körükçü

Derinkuyu:Serdar Pala

Gülşehir: Mustafa Dursun

Hacıbektaş: Yusuf Koçak

Kozaklı: Erdoğan Çelik

Ürgüp:Mehmet Aktürk

Sulusaray:Bayram Yılmaz

Karapınar:Mustafa Tiftik

Nar:Ali Erdoğmuş

Tatlarin:Hilmi Biltekin

Yazıhüyük:Cengiz Çavdar

Kaymaklı:Halit Elma

Göre:Mustafa Topçu

Kavak:Celal Yiğit

Kalaba:Mustafa Köroğlu

Çalış:Alparslan Özer

SAMSUN İLÇE ADAYLARI:

Atakum:İshak Taşçı

İlkadım:Erdoğan Tok

Canik:Osman Genç

Havza:Murat İkiz

Asarcık:İbrahim Yüce

Salıpazarı:Halil Akgül

Tekkeköy:Hasan Togar

Çarşamba:Hüseyin Dündar

Kavak:Salih Çelik

Ayvacık:Mustafa Belur

Ondokuzmayıs:Osman Topaloğlu

Bafra:Zihni Şahin

Vezirköprü:Sadık Ediz

Alaçam:Hadi Uyar

Terme:Şenol Kul

BİTLİS İLÇE ADAYLARI:

Adilcevaz:Necati Gürsoy

Tatvan:Abdulbari Kocakaplan

Güroymak:Hüseyin Mutlu

Hizan:Arif Taylan

Mutki:Vahdettin Barlak

Gölbaşı:Hikmet Kardaş

Aydınlar: İbrahim Ergün

Günkırı: Şeref Sencer

Ahlat: Mümtaz Çoban

BATMAN İLÇE ADAYLARI:

Hasankeyf:A.Vahap Kusen

Kozluk:Veysi Işık

Sason:Muzaffer Arslan

Beşiri:Sait Karabulut

Gerçüş:Şeyhmus Ekmen

Balpınar:Hüseyin Geylani

Yücebağ:Abdullah Bil

İkiköprü:Ali Kıyanç

DİYARBAKIR İLÇE ADAYLARI:

Bağlar: Alaattin Parlak

Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu

Çermik: Mehmet Akdağ

Çınar: Mehmet Ali Arzu

Çüngüç: Zübeyir Arslanca

Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu

Eğil: Mehmet Karakaş

Ergani: Abbas Hüseyinoğlu

Hani: Mehmet Fatih Kaygan

Hazro: Faruk İncel

Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli

Kocaköy: Mehmet Tahir Kılıç

Kulp: Abdullah Özgen

Lice: Mehmet Sait Demir

Silvan: Garip Gündoğdu

Sur: Abdurrahman Kurt

Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:

Oğuzeli:Süleyman Akgün

Nizip:H.Fevzi Akdoğan

Karkamış:Nuh Kocaaslan

Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu

Şahinbey:Mehmet Tahmazoğlu

Şehitkamil:Rıdvan Fadıllıoğlu

Araban:Mehmet Özdemir

Islahiye:Kemal Vural

Nurdağı:Hasan Dilek

ÇANKIRI İLÇE ADAYLARI:

Kızılırmak:Bayar Soysal

Yapraklı:Hasan Avşar

Kurşunlu:Ruhi Şeker

Şabanözü:Ali Çapçı

Orta:Recep Koçak

Korgun:Halil Öz

Eldivan:Hüseyin Kantaş

Atkaraçalar:Rıfat Altıntop

Ilgaz:Halit Uğurlu

Çerkeş:Mehmet Kiraz

AĞRI İLÇE ADAYLARI:

Eleşkirt:Nuri Çelik

Patnos:Cem Akbay

Hamur:İsmail Kaya

Doğubeyazıt:Hikmet Şahin

Tutak:Bülent Osmanağaoğlu

ZONGULDAK İLÇE ADAYLARI:

Devrek:Mustafa Semerci

Alaplı:Nevzat Çimenoğlu

Kozlu:Akın Kaymak

Gökçebey:Vedat Öztürk

Çaycuma:Mithat Gülşen

Kilimli:Ümit Velioğlu

AYDIN İLÇE ADAYLARI:

Efeler:Yalçın Pekgüzel

Söke:Metin Yavuz

Nazilli:Mustafa Acar

Köşk:R.Kadri Kılınç

Yenipazar:Zafer Savcı

Bozdoğan:Ali Erkut

Kuyucak:Metin Ertürk

Buharkent:Mehmet Erol

Cine:Celalettin Kocamaz

Didim:Ufuk Döver

Germencik:Fuat Öndeş

İncirliova:Kazım Günaydın

Karacasu:Kutsi Küçükyörü

Karpuzlu:Hilmi Dönmez

Koçarlı:Abdullah Arıcı

Kuşadası:Engin Berberoğlu

Sultanhisar:Ertegün Ünal

SİVAS İLÇE ADAYLARI:

Zara:Ahmet Pala

Şarkışla:Turgay Oğuz

Gemerek:Hakan Bozbıyık

İmranlı:Durhan Demir

Yıldızeli:Mustafa Arda

Altınyayla:Necmettin Mermer

Suşehri:Fazlı Yüksel

Gürün:Mehmet Aktaş

Koyulhisar:Eyüp Ayın

MARDİN İLÇE ADAYLARI:

Artuklu:Serdar Yay

Dargeçit:Mehmet Dursun

Derik: Hasip Necimoğlu

Kızıltepe: Cebrail Dinler

Mazıdağı: Abdurrahman Önen

Midyat: Şehmus Nasıroğlu

Nusaybin: Mehmet Ali Tekin

Ömerli: Yılmaz Altındağ

Savur: Nezir Yıldız

Yeşilli: Hayrettin Demir

HATAY İLÇE ADAYLARI:

Kumlu:İbrahim Paç

Payas:Bekir Altan

Defne:Volkan Özkaya

Belen:Adnan Vurucu

Yayladağ:Mehmet Kalkan

İskenderun:Mehmet Soydan

Dörtyol:Bilgehan Aksoy

Altınözü:Rıfat Sarı

Antakya:İsmail Kimyeci

Arsuz:Mehmet Sürer

Defne:Onur Karataş

BURDUR İLÇE ADAYLARI:

 

Bucak:Süleyman Mutlu

Çavdır : Mustafa Uysal

Gölhisar: Ramazan Canural

Karamanlı: F. Şener Türkoğlu

Ağlasun: Ali Ulusoy

AMASYA İLÇE ADAYLARI:

Taşova:Özgür Özdemir

TUNCELİ İLÇE ADAYLARI:

Çemişgezek: Necati Tayyar

Hozat:Teslim Dalkıran

Mazgirt: Süleyman Canpolat

Nazımiye: Bertal Ateş

Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi

Pertek: Recai Vural

Pülümür: Alişan Aslan

YOZGAT İLÇE ADAYLARI:

Boğazlıyan:Hamdi Erdal

Sorgun:Ahmet Şimşek

Şefaatli:Zeki Bozkurt

Akdağmadeni:Suphi Taştan

Yerköy:Mehmet Ağaoğlu

Aydıncık:Ahmet Koçak

TOKAT İLÇE ADAYLARI:

Güryıldız:Habib Han

Artova:Abdullah Öztürk

Turhal:Ali Gözen

Zile:Lütfi Vidinel

Niksar:Salih Ünsal

Emirseyit:Ertuğrul Ağıl

Yeşilyurt:Kazım Misafir

Bozçalı:Mustafa Yılmaz

Hasanşeyh:Recep Külekçi

Cimitekke:Hüseyin Gül

Bereketli:Hasan Yücel

Erbaa:Hüseyin Yıldırım

IĞDIR İLÇE ADAYLARI:

Tuzluca:Sadrettin Türkan

Karakoyunlu:Z.Ali Deliktaş

Aralık:Yıldırım Turan

RİZE İLÇE ADAYLARI:

Fındıklı:Adnan Özbalaban

Çamlıhemşin:Osman Haşimoğlu

İkizdere:Hasan Köseoğlu

Hemşin:Kazım Bekar

Güneysu:Halil Turan

Çayeli:Atilla Esmen

İyidere:Ahmet Mete

Pazar:Ahmet Basa

Ardeşen:Hakan Gültekin

Derepazarı:Yakup Samangül

Kalkandere:Nihat Çolak

ADIYAMAN İLÇE ADAYLARI:

Çelikhan:Mustafa Bulut

Gölbaşı:Yusuf Özdemir

Kahta:Yusuf Turanlı

EDİRNE İLÇE ADAYLARI:

Enez: Abdullah Bostancı

Havsa: Naci Arda

İpsala: Mehmet Kerman

Keşan: Mustafa Mercan

Lalapaşa: Ali Osman Uzman

Meriç: Nihat Yörük

Süloğlu: Erol Atik

Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu

MUŞ İLÇE ADAYLARI:

Varto:M.Lütfi Turgut

Korkut:Haşim Arık

Erentepe:Ali Tok

Uzgörür:Nizamettin Balıkçı

Sarıpınar:Maşuk Ataş

Bulanık:Resul Bulut

Hasköy:Mürsel Özen

NİĞDE İLÇE ADAYLARI:

Altunhisar: Erdal Sarı

Bor: Sıtkı Erat

Çamardı: Yavuz Soylu

Çiftlik: Bayram Taş

Ulukışla: Ali Uğurlu

KIRŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Akpınar:Mustafa Karaman

Akçakent:Yılmaz Kılıç

Boztepe:Ramazan Aydın

Mucur:Hüseyin Güngör

AKSARAY İLÇE ADAYLARI:

Ağaçören: Fırat Salman

Bağlıkaya: Adem Karacaer

Demirci:Hüseyin Us 

Eskil: Sadrettin İriş 

Eşmekaya:Tayfur Başkan

Gülpınar:Nizamettin Uğur

Güzelyurt:  Kudret Eş 

Gülağaç: Faruk Teğmen

Helvadere:Hüseyin Akyol

 Ihlara: Turgut Akar

Sarıyahşi: Feridun Alıcı 

Sultanhanı:Fahri Solak 

Sağlık:Mustafa Kepil

Ortaköy:Halil Demir

Taşpınar:İsmail Yılmaz 

Topakkaya: Yılmaz Akbulut

Yeşilova:Adnan Bayraktar

Yenikent:Hüseyin Küçük

Yeşiltepe:İsmail Akpınar

KAYSERİ İLÇE ADAYLARI:

Hacılar:Ekrem Baktır

Akkışla:Mehmet Bozkurt

Bünyan:Şinasi Gülcüoğlu

Felahiye:Vural Coşkun

Özvatan:Nasip Aksoy

Pınarbaşı:Lütfi Ekinci

Sarıoğlan: Ali Taştan

Sarız: Ömer Akpınar

Tomarza:Fahrettin Işık

Yahyalı: Esat Öztürk

Yeşilhisar: Abdülkadir Akdeniz

İncesu:Zekeriya Karayol

Talas:Rıfat Yıldırım

Develi:Recep Özkan

Melikgazi:Memduh Büyükkılıç

NOT:Muhtemel listedeki "hata" lardan Malatyaaksiyon sorumlu.Son dakika sürprizlerinden ise twitterdan takip ettiğimiz ''başkentçi'' sorumlu:))

açıklamada yarın partisinin grup toplantısında 5 il ve 5 büyükşehir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 44 personel uzaklaştırıldı
44 personel uzaklaştırıldı
 Keçiden 6 kilo süt alıyorlar
Keçiden 6 kilo süt alıyorlar